Korsan Taksi

Neden Biz

Her yere ucuz seyahat edin

  •  7/24 korsan taksi talep edin
  •  Kısa süreli beklemelerde  fazladan ücret ödemeyin
  •  Abone taksi hizmetiyle daha da az ödeyin

İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine kaliteli ve konforlu seyahat etme fırsatı sunan Okyanus Korsan Taksi fiyat noktasında iddialı.  Gerçek ucuz ulaşım için denemeniz ve farkı görmeniz gerekir.

 

HER YERE TAM ZAMANINDA…

İstanbul Korsan Taksi sizleri dilediğiniz lokasyona tam zamanında ulaştırır. Araç istekleriniz kısa sürede çözümlenir ve dakikalar içinde konforlu araçlarımız adresinize gelir. Ucuz korsan taksi hizmeti arıyorsanız sizide aramızda görmeyi arzu ederiz. “Okyanus Korsan Taksi” olarak İstanbul’un 39 ilçesinde 39 noktayız. Şehir içi ve şehirler arası yolculuklarınızı şimdi daha ucuza getirebilirsiniz.

 

NE İSTEDİĞİNİZİ İYİ BİLİYORUZ

Çağrı merkezimiz korsan taksi ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermek için 7/24 aktiftir.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Günün her zaman diliminde bizi arayabilir ve taksi talebinizi iletebilirsiniz.
Kusursuz, Eksiksiz ve Her Zaman Tam Hizmet

Korsan Taksi

Korsan taksi sizi gün boyu gideceğiniz yere tam zamanında ve güvenle ulaştırır. Beklentinizin tm ve hatta daha da fazlasını alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. İstanbul içi ve şehirler arası tüm yolculuklarınızı korsan taksilerimizle gönül rahatlıgıyla gerçekleştirin.

Korsan Taksi Telefonu

Korsan taksi telefonu taksi çağırmanızı kolaylaştıran çağrı uygulamamızdır. Bizi gün boyu kesintisiz bir şekilde arayabilir ve taksi talebinde bulunabilirsiniz. Taksi talebiniz çok kısa sürede tarafınıza hizmet olarak sağlanır. Konum bilgisi yolllayabileceğiniz ve direkt arama yapabileceğiniz telefon numaralarımız aşağıdadır.

0212 702 88 12

0212 702 89 12

0532 139 88 12

0532 139 89 12

0850 340 88 12

 

“Korsan taksi” ticari taksi plakasına sahip olmayan şehir içi ve şehirler arası yolcu taşıma hizmeti veren ulaştırma araçlarıdır.

 

Korsan taksi bekleme ücreti almıyor. Kısa süreli beklemelerde tarafınıza fazladan ücret asla yansıtılmaz. Şayet bekleme süresi uzun olacaksa bunu önceden bize bildirmeniz haline ikili anlaşma sağlayarak en olur teklifi sunacağımız kesindir.

 

Korsan taksi çağırmak için yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak . Çağrı merkezi numaralarımıza anasayfa üzerinden veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yolcu taşımacılığı aşamasında sınırlı hizmet vermeyen ve ekonomik ücret ile taşıma yapan taksi türleri genellikle korsan taksilerdir. Korsan taksiler çeşitli renklerde ve modelde ulaşım hizmeti veren binek, doblo ve vip transporter gibi araçlardır.

 

Evet korsan taksilerimizle evcil hayvanlarınızla birlikte sorunsuz yolculuk yapabilirsiniz. Can dostlarınızı yanınızdan ayırmanıza gerek yok.

 

Evet korsan taksi kullanmanın cezası vardır. Bu ceza ağırlıklı olarak aracı kullanan veya araç sahibine kesilen cezadır. Ceza türü aracın belli bir süre trafikten men edilmesine kadar gidebilir.

 

Korsan taksi hizmetinin en büyük farkı ücret tarifesidir. Ticari taksiler taksimetre kullanır ve km başı sabit bir ücret sürekli  taksimetreye yansır ve yolculuk sonrasında müşteri bunu öder. Korsan taksilerde ise taksimetre olayı yoktur. Pazarlık şansı çoktur. Çok daha hesaplı ve rahat yolculuk yaparsınız.

 

Yolcu taşımacılığı aşamasında sınırlı hizmet vermeyen ve ekonomik ücret ile taşıma yapan taksi türleri genellikle korsan taksilerdir. Korsan taksiler çeşitli renklerde ve modelde ulaşım hizmeti veren binek, doblo ve vip transporter gibi araçlardır.

 

TAKSİ ÇAĞIR

silivri korsan taksi
korsan taksi