Hakkımızda

 

Okyanus Taksi bünyesinde görev alan ve siz değerli yolcularımıza ulaşım hizmeti sağlayan şöförlerimizin hepsi birer profesyoneldir. Yol tecrübesi yüksek ve trafik kurallarına eksiksiz uyan deneyimli personelimiz sizi gideceğiniz yere her zaman güvenle ulaştıracaktır.

 

İstanbul içi bulunduğunuz konuma en yakın korsan taksi hizmetiyle fark yaratıyoruz. 39 İlçede gün boyu hizmet veren taksilerimiz talebinizin karşılanması noktasında size her zaman çok yakında olacaktır..

 

Yolcularımızın daha doğrusu misafirlerimizin rahatı ve güvenliği noktasında Okyanus Korsan Taksi olarak üzerimize düşenin en iyisini ve fazlasını yapıyoruz. Alacağınız hizmetin kusursuz olması bizim öncelikli amacımızdır.

 

Korsan taksi hizmet merkezimiz artan maliyetlere ve zorluklara rağmen yine ucuz taşımacılık imkanı sağlamaktadır. Okyanus Korsan Taksi kısa veya uzun mesafe seyahatlerinizde beklentinizi tam olarak karşılamaya yönelik hizmetler sunar.

Acil taksi ihtiyaçlarınızda bizi günün her zaman diliminde arayabilir ve farklı araç modellerimizden size uygun olan aracı adresinize isteyebilirsiniz.

Havalimanı transfer, yolcu karşılama, evrak taşıma, özel iş gezisi ve seyahatler, evcil hayvan taşıma ve diğer ulaşım isteklerinizi ekonomik fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Okyanus Korsan Taksi sizlere tam konfor, tam güvenlik ve tam giizlilik sağlar. Sizi ayrıcalıklı kılan taksi hizmetimizi sizde deneyebilirsiniz.

 

TAKSİ ÇAĞIR

silivri korsan taksi
korsan taksi